Strona 41 z 41 PierwszyPierwszy ... 31394041
Pokaż wyniki od 401 do 404 z 404

Wątek: AI i fotografia zawodowa

  1. #401
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 387

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Cytat Zamieszczone przez KEEK Zobacz posta
    Może więc to kwestia "jakie" narkotyki. Nie wiem co jest dzisiaj "na topie", ale piosenek typu "White Rabbit" to dawno nie słyszałem
    Takie tam
    https://www.youtube.com/watch?v=LgR6UNeQxXE

    Czy to by przeszło dzisiaj w bajce dla dzieci?
    https://www.youtube.com/watch?v=jcZUPDMXzJ8
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  2. #402
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 124

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Ciekawy tekst o sztucznej cwiercinteligencjj jak to okreslila autorka pojawil sie na fanpagu „Ameryka dla podroznika” na fejsie. Ja az tak tego nie sledze, ale okazuje sie ze na instagramie jest wysyp AI-owych wypustów pt. tęczowe góry w Bryce Canyon, czy jakies egzotyczne rosliny na jakiejs pustyni, co kompletnie nie ma miejsca w realu. Podpisane i otagowane jako to konkretne miejsce. Wiekszosc „fot” zacmienia slonca jest calkowicie fejkowa.

    I do tego inna ciekawostka, ze ponoc wiekszosc uzytkownikow rozmaitych platform typu twitter fejs insta to są boty, ktore same sie lajkują i komentują
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  3. #403
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 387

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Właśnie przeszedłem Quake I i Quake I Scourge of Armagon na HARD'zie.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Ciekawy tekst o sztucznej cwiercinteligencjj jak to okreslila autorka pojawil sie na fanpagu „Ameryka dla podroznika” na fejsie. Ja az tak tego nie sledze, ale okazuje sie ze na instagramie jest wysyp AI-owych wypustów pt. tęczowe góry w Bryce Canyon, czy jakies egzotyczne rosliny na jakiejs pustyni, co kompletnie nie ma miejsca w realu. Podpisane i otagowane jako to konkretne miejsce. Wiekszosc „fot” zacmienia slonca jest calkowicie fejkowa.
    Kolory typu barbie, szczególnie w krajobrazach, są od czasu gdy ludzie odkryli, że suwaki nasycenia i inne można ciągać do oporu. AI tylko ulepszyło ten proceder.


    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    I do tego inna ciekawostka, ze ponoc wiekszosc uzytkownikow rozmaitych platform typu twitter fejs insta to są boty, ktore same sie lajkują i komentują
    https://www.canon-board.info/threads...=1#post1463861
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  4. #404
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    710

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Co do słabej sztuki ogólnie i jej spadek, to nie wiem, czy to nie znowu trzeba zacytować Jacka, czyli, że w pewien sposób sztuka spowszedniała, bo nagle (dzięki social mediom) okazuje się, że osób, które potrafią pięknie malować nie jest 10, tylko 10000. Rzeźbiarzy było 15, a jest 115 itd itp. Niekiedy FB podsuwa ciekawych artystów, jak ktoś maluje obraz, który nic nie wskazuje. Obraca go, a tu nagle jakaś twarz Michaela Jacksona np. Albo ktoś potrafi malować widelcem, czy kawałkiem węgla ("potrafi malować" = maluje pięknie, bo "potrafić malować węglem" to pewnie każdy umi :P ). Ale dzięki social mediom też okazało się, że nie każda sztuka jest sztuką i wielu "artystów" jest wyśmiewana i krytykowana (jakaś sala, modelka leży na podłodze, a "artysta" wylewa na nią farbę i że to niby sztuka ).

    Także to takie optymistyczne spojrzenie na facebooka. No ale fakt jest taki, że generalnie rzecz ujmując więcej jest chłamu niż talenciaków z dziedziny "sztuka", gdyby spojrzeć na to ogółem. Trzeba niestety obejrzeć 50 chłamów by znaleźć 1 diamencik.

Strona 41 z 41 PierwszyPierwszy ... 31394041

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •