Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29373839
Pokaż wyniki od 381 do 385 z 385

Wątek: AI i fotografia zawodowa

  1. #381
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 383

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Może - statystyk nie znam ale ja chyba przeglądam innego fejsa niż Twoja córa, bo mam zupełnie inne obserwacje. Być może to kwestia personalizacji.
    To są informacje z jakiegoś artykułu, a nie organoleptycznie.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  2. #382
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 451

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Dzisiaj prawdziwą, uczciwą, fotografię można poznać tylko po beznadziejnej pod każdym względem jakości. Już możecie mi szykować miejsce na najwyższym pudle
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  3. #383
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 683

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Trochę na marginesie tematu fotograficznego, ale myślę, że warto zajrzeć: https://artificialintelligenceact.eu/

  4. #384
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Dzisiaj prawdziwą, uczciwą, fotografię można poznać tylko po beznadziejnej pod każdym względem jakości.
    Dokładnie! Doszło do takich jaj, że jak ludzie widzą jakąś super scenę, jakiś wypasiony krajobraz, czy zorzę, którą ostatnio mieliśmy w Polsce, to nawet nie próbują fotografować. Po co? Taka zorza kiedyś, to by się pojawiło w internecie z paręset zdjęć, z czego 95 procent to by były gnioty, a 5 procent dobrych. A dziś się pojawia kilka tysięcy i... Wszystkie są perfekcyjne! I jaki to ma sens? Zwłaszcza, że 99 procent z tych kilku tysięcy, to są "fejki" zrobione przez AI. Taka ma być fotografia według tego waszego "postępu"? To ja podziękuję...
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  5. #385
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2020
    Miasto
    silesian
    Posty
    261

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Może stąd tez bierze sie coraz popularniejsza moda na powroty do analogowej fotografii.... ludziom opatrzyła się "grafika fotograficzna" z komputera.

Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29373839

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •