Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30383940
Pokaż wyniki od 391 do 394 z 394

Wątek: AI i fotografia zawodowa

  1. #391
    Bywalec Awatar KEEK
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    110

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Problem nie tyczy tylko fotografii i samej AI. Jest ogólna zapaść w tzw kontnencie, w filmie, literaturze, czy muzyce. Coraz częściej dochodzę do wniosku, że to z braku narkotyków. Kiedyś artysta zapuszczał się w granice niedostępne dla przeciętnych ludzi. Balansował na krawędzi. Dzisiaj liczy się jeuż nawet nie kasa a popularność i rozpoznawalność. Ludzie zamienili LSD na LCD i CPU. Jeszcze trochę a natura podmieni węgiel na krzem i będzie po ptakach. Przynajmniej dla nas.
    Zrobiłem sobie przypis na stronie autorskiej, że żadna fotografia nie została stworzona przy pomocy AI - tak, żeby się wypisać z tego klubu - i z przyjemnością obserwuję ten cudowny kolaps.

  2. #392
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 436

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Cytat Zamieszczone przez KEEK Zobacz posta
    Zrobiłem sobie przypis na stronie autorskiej, że żadna fotografia nie została stworzona przy pomocy AI
    Mi np. trudno o taką deklarację. Jak widzę co wyprawia AF w moim R5, jak działa IS+IBIS, a w LR komendy Remove i Denoise to muszę się pogodzić, że ileś roboty zrobiła AI
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #393
    Bywalec Awatar KEEK
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    110

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Mi np. trudno o taką deklarację. Jak widzę co wyprawia AF w moim R5, jak działa IS+IBIS, a w LR komendy Remove i Denoise to muszę się pogodzić, że ileś roboty zrobiła AI
    Dobra uwaga!
    Fakt. Ja ostrość kręcę ręcznie, stabilizacji nie mam, a LR to 6.14.

  4. #394
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 387

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    To nie kwestia narkotyków, ich jest raczej więcej, a na pewno są mocniejsze. To wszechwładny szmal.
    Zauważyliście co jest najważniejszym parametrem przy opisie, recenzji filmu? Nie treść, nie wartość artystyczna lub intelektualna. Szmal wydany na produkcję, zarobek w tygodniu otwarcia i zarobek w ogóle. Najważniejsze, żeby aktor zabijał w ilościach hurtowych i zap..rd.lał samochodem, koniecznie pod prąd.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30383940

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •