Pokaż wyniki od 1 do 10 z 138

Wątek: Sigma RF

Widok wątkowy

  1. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 387

    Domyślnie Odp: Sigma RF

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Nie wiedziales ile kosztuje 100-500? a wiesz ile na poczatku kosztowal? Prawie 15k
    Nie wiedziałem, bo się tym nie interesowałem, zobaczyłem kwotę w dyskusji i się trochę zdziwiłem, że obiektyw o takich parametrach aż tyle kosztuje. I nieważne ile kosztował na początku.
    Dodatkowe pytanie, bo może wiesz: korpus ma metalowy czy z technicznego plastiku ? Pytam, bo wymienianą zaletą jest mały ciężar.

    Już znalazłem: Much of the lens exterior is constructed of high-quality engineering plastic.
    tutaj https://www.the-digital-picture.com/...-USM-Lens.aspx
    Parę innych cech opisanych w tej recenzji , dyskwalifikuje go dla mnie. Oczywiście autor pisze w tonie zachwytu, bo mu za to płacą, ale chyba uczciwie, bo można znaleźć wady jak się wczytać w pewne fragmenty.

    UWAGA do Gajowych: trochę zrobiłem off-topic - przenieście do właściwego wątku, jeśli tak uznacie.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Jak to dobrze, że mnie ptasiory nie interesują
    I tam pożądany jest kolor i żadnych rozmazów.

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Ale to co focę, jak się doda szkła do kupy to też kwota wychodzi. Ale znam droższe hobby i tak mówię mojej Żonie i tego się będę trzymał a dochodzą plenery foto, wyjazdy street foto, choć te drugie teraz rzadko ale z dwa razy w roku minimum.
    To prawda, już poważniej. Syn mojego bratanka, 7 letni chłopak, trenuje żużel - motorek odpowiedni do wzrostu i kombinezon zapewniają rodzice. A dziecko rośnie...
    Ostatnio edytowane przez Leon007 ; 26-04-2024 o 17:45
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •